O Firmie
 

Kancelaria Prawna M. Moszczyńska & M. Moszczyński s.c. stanowi kontynuację praktyki prawniczej prowadzonej przez adwokata Michała Moszczyńskiego.

Kancelaria adwokacka adw. Michała Moszczyńskiego rozpoczęła działalność od września 2001 roku.

Od początku powstania Kancelaria Adwokacka specjalizowała się w prowadzeniu spraw przede wszystkim gospodarczych, z zakresu zamówień publicznych, w prawie ochrony własności przemysłowej nie wyłączając spraw karnych, rodzinnych i stricte cywilnych.

Kancelaria zajmuje się też od wielu lat prowadzeniem spraw dla podmiotów z zagranicy, m.in. Włoch, Szwajcarii i Francji. (Prowadzimy też sprawy przed polskimi sądami z wykorzystaniem prawa obcego.) Wzrost potrzeb i oczekiwań Klientów Kancelarii doprowadził do rozwoju i do poszerzenie zakresu świadczonej pomocy prawnej.

OBSŁUGA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

W naszej kancelarii uzyskają Państwo kompleksową i profesjonalną pomoc z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz administracyjnego. Naszym zadaniem jest reprezentowanie Klientów przed sądem oraz różnego rodzaju organami administracji. Kancelaria prawna świadczy pomoc prawną w zakresie sporządzania opinii prawnych, wniosków, projektów umów oraz pism procesowych w trakcie postępowań sądowych i administracyjnych.

OBSŁUGA PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi oparte na stałej współpracy. Oferujemy doradztwo prawne oparte na trzech możliwych systemach wynagrodzeń. Proponujemy wynagrodzenie oparte na miesięcznym ryczałcie lub stawkach godzinowych. Współpraca z naszą Kancelarią to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i stałego kontaktu z Klientem.